۱۲
خرداد

نشست خبری استارت آپ سایت حجاب ۹۹

نشست خبری تشریح عملکرد اولین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب رمضان امروز دوشنبه ۱۲ خردادماه با حضور سید مهدی جوادی مدیرعامل و عضو هیت مدیره مرکز شتابدهی و نوآوری رایمون ، میثم نژاد رمضانی عضو هیئت مدیره انجمن و علیرضا حقیقی مدیر شتاب‌دهنده رایمون و مسئول فنی استارت آپ نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب در خبرگزاری مهر برگزار شد.

 

مدیر شتاب‌دهنده رایمون با اشاره به نو بودن ایده برگزاری مجازینمایشگاه در یک حوزه خاص در کشور گفت: اقدامات دیگر برای این نمایشگاه ایجاد تعامل میان تولیدکنندگان و طراحان است که این امر در دنیا بسیار انگشت‌شمار است. بالاخره تلاش ما این است که فرهنگ‌سازی درستی در زمینه محصولات عفاف و حجاب داشته باشیم و به‌زودی به سرمنزل اصلی برسیم.

 

 

نائب رئیس مدیرعامل انجمن نیز در این نشست از استقبال خوب مردم از اولین نمایشگاه مجازی حجاب و عفاف رمضان خبر داد و گفت: از ۲۰ اردیبهشت‌ماه که این نمایشگاه به صورت مجازی آغاز به فعالیت کرده است که آمارهای ارائه شده بسیار خوب است و همین استقبال موجب شد به دنبال ارتقای فنی سایت باشیم تا مشکلی برای بازدیدکنندگان پیش نیاید.

میثم نژاد رمضانی گفت: ما هر سال در ماه مبارک رمضان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن بخش جنبی نمایشگاه عفاف و حجاب را داشتیم که یکی از پررونق‌ترین نمایشگاه‌ها بود، که ما هم تصمیم گرفتیم برای عرضه محصولات عفیفانه در جامعه از این نمایشگاه استفاده کنیم.