۳۱
تیر

برگزاری وبینار بررسی بازار زخم و جایگاه آن در ایران

اولین وبینار بررسی بازار زخم و جایگاه درمانگران زخم در ایران، توسط استارتاپ میزگرد و با همکاری درمانگران و شرکت‌های فعال در حوزه زخم کشور، در روزهای ۲۹ و ۳۰ تیر ماه در مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون؛ این وبینار در بستر شبکه اینستاگرام، به صورت زنده و با حضور درمانگر زخم در کشور هلند هارم جاپ اسمیت، بیولوژیست زخم، رئیس انجمن بیولوژیست اروپا، عضو کالج پیراپزشکیFONTYS و مرکز پزشکی ERASMUNS هلند و کارشناسان زخم داخلی برگزار شد.


در این وبینار دو روزه پرستاران، پزشکان، کارشناسان، فعالین تجاری و علاقمندان حوزه مراقبت از زخم و استومی در مورد چالش های شغلی درمانگران زخم ایران، برندهای حاضر در بازار ایران، وضعیت کلینیک زخم، نحوه تعامل حرفه ای فعالین حوزه زخم با فعالین حوزه زخم داخلی و خارجی به صورت تخصصی به بحث و گفتگو نشستند.


دکتر مهشید سرایداری در این وبینار به بررسی چالش های حوزه درمان زخم از صنعت تا بالین و نحوه تعامل با آنها، پانتا سخنور به اهمیت خود مراقبتی در دیابت، معصومه خداپسند، فقط یک زخم تمیز قابل ترمیم است، پرداختند؛ کاوه رشیدیان و وحید اسدیان درمانگر زخم از مشهد، محمد ملکی درمانگر کلنیک زخم تهران، مریم بهرام نژاد مدرس و کارشناس مراقبت و ترمیم زخم از دیگر سخنرانان این وبینار بودند که به بررسی چالش های شغلی درمانگران زخم ایران پرداختند.
در حاشیه این وبینار نمایشگاه جانبی وبینار، شرکت‌ها و کلینیک‌های زخم به طور زنده به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته و پاسخگوی پرسش‌های بینندگان بود.