شتابدهنده

شتابدهنده رایمون به صاحبان ایده ها کمک می کند تا بتوانند تعریفی صحیح و نمونه اولیه مناسبی از کالا و یا خدماتی که قصد نوآوری در آن صنعت را دارند ارائه دهند.

ما در رایمون با برگزاری دوره های فشـرده حمـایتی قصـد تسـریع موفقیـت و پیشرفت شرکتهای نوپا را داریم. بسیاری از شرکت های تازه تاسیس، در مراحل اولیه رشد، به مشاوره مدیریتی، بازاریابی، مالی و فناورانه نیازمند هستند و هدف از برگزاری این دوره ها کمک همه جانبه به آنها است.

ما در شتابدهنده رایمون از تیم های استارت‌آپی که ایده‌ های مورد تأیید ما را دارند حمایت می‌کنیم، درواقع ایده‌های استارت‌آپ‌های مختلف را گلچین می‌کنیم و بهترین آن‌ها که در کمترین زمان به بیشترین پیشرفت برسد را انتخاب می‌کنیم.

دنیای امروزه پر شده از استارتاپ هایی است که ممکن است موفق شده و به یک شرکت غول پیکر و جهانی تبدیل شوند و یا در همان نطقه اولیه خفه شده و از بین بروند. شتاب دهنده یا همان Accelerator شرکت های مبتنی بر رشد می باشند که استارتاپ ها را از طریق آموزش، تأمین سرمایه شروع به کار، تأمین فضا و محلی برای انجام امور و…از همان مراحل ابتدای راه (مرحله ایده) حمایت میکنند. درواقع شتابدهنده ها،شرکتهایی متخصص وباتجربه کاری بسیاربالامیباشندکه به عنوان یک کاتالیزور عمل می کنندوبرای مدت زمان مشخصی (کوتاه مدت یا بلند مدت) وارد فعالیت یک یا چند استارتاپ (به صورت موازی) می شوند و اعضا و افراد را آموزش همه جانبه داده و با حمایت های مختلف مادی و معنوی آنان را تا پایان مسیر هدایت می نمایند.

مهم ترین تأثیر حضور یک شتاب دهنده برای یک استارتاپ سرعت بخشیدن به کلیه فرآیندها جهت راه اندازی و سرپا شدن می باشد تا کارآفرینان بتوانند هرچه سریع تر چرخه زندگی این استارتاپ را به یک کسب و کار از گل درآمده تبدیل نمایند.