21
دسامبر

دورهمی استارتاپی رایمون در شب یلدا

اولین دورهمی استارتاپی رایمون در شب یلدا با رعایت پروتکل های کرونایی در سالن همایش مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون برگزار شد.هدف اصلی این دورهمی آشنایی بیشتر با استارتاپ ها و ایجاد شبکه سازی و توسعه ارتباطات و کسب و کارهای مستقر است. این قبیل دورهمی ها محل مناسبی برای یادگیری ، معرفی و استفاده از تجربیات افراد دیگر در زمینه های مختلف استارتاپی است.

دورهمی استارتاپی رایمون با حضور نزدیک به 70 نفر از تیم های استارتاپی مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون برگزار شد، هم بنیان گذاران و مدیران استارتاپ ها از جمله فسنپ، الکاتجارت، میزگرد، فرونیر، صبیان و … به عنوان سخنران در این دورهمی حضور داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون این مراسم با حضور جناب آقای بهروز خدابخشی و خانم روشنک قاسمی با اجرای سرکار خانم مهرین نظری در سالن همایش مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون برگزار شد.در ابتدای مراسم مدیرعامل مجموعه رایمون، جناب آقای مهندس حقیقی تاریخچه ای از روند شکل گیری رایمون و اهداف و فعالیت های آن را تا به امروز توضیح دادند.

مهندس حقیقی هدف اصلی این دورهمی ها را ایجاد شبکه سازی در بین استارتاپ ها و استفاده از ظرفیت های موجود عنوان کردند.در ادامه مراسم جناب آقای خدابخشی در ارتباط با هدف اصلی کسب و کار صحبت کردند. در انتها دورهمی استارتاپی رایمون با حافظ خوانی و موزیک پایان یافت.