05
ژانویه

“سایه انتقام” رونمایی شد

به گزارش مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون ، علیرضا حقیقی قریب مدیر عامل مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون در مراسم رونمایی بازی سایه انتقام اظهار کرد: مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون که با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز راه اندازی شده، افتخار دارد با در اختیار داشتن به روزترین تکنولوژی موشن کپچر دنیا با ۲۴ عدد دوربین وایکان سری vantage16 میزبان پروژه های بزرگی در حوزه گیم، انیمیشن و جلوه های ویژه مانند پروژه های فیلم متری شیش و نیم،vrkarbala بازی سفیر عشق، بازی عملیات انهدام، بازی infinity war ،بازی what happened ، انیمیشن جوانمردان،بازی gray و … بوده است.

وی افزود: ایده اولیه بازی بهمن ماه سال گذشته و بعد از تهدیدات محتلف در منطقه شکل گرفت تا توانمندی های نظامی کشورمان از طریق بازی به نمایش درآید.
حقیقی قریب با بیان اینکه این بازی برای پلتفرم اندروید طراحی شده است، گفت: طراحی بازی سایه انتقام ٩ ماه زمان برد، بازی در ژانر شوتر با ٣٦ مرحله است که نیروهای داعش را به فرماندهی سردار سلیمانی هدف قرار می دهد.
وی گفت: امروزه فرهنگ ساری از طریق رسانه امری عادی شده و ما به دنبال این هستیم که بازی هایی از این دست را گسترش دهیم تا بیش از پیش توانمندی نظامی کشور و امنیت کشور را را به رخ دشمنان بکشیم.

در ادامه این مراسم احمد اسفندیاری مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان با بیان اینکه زندگی مردم با فضای مجازی آمیخته شده است، گفت: باید از این ظرفیت در جهت نمایش توانمندی های کشور استفاده کرد.
وی افزود: بدون شک بازی های موبایلی و کامپیوتری می توانند کمک شایانی به شناساندن منش و سیره عملی شهدایی مثل قاسم سلیمانی کنند، باید کارهای مفیدی شود تا محتواهای مورد نیاز جوانان و نوجوانان همسو با نظام جمهوری اسلامی باشد.
اسفندیاری تصریح کرد: هرچند خیلی ها در برابر قدرت دفاعی و نظامی ایران مقاومت می کنند و زیر بار نمی روند، اما بچه ها باید از قدرت ایران در عرصه نظامی آگاه شوند.